Geleneksel Hatay Yöresel Lezzetleri
Hatay Künefe Peyniri Satın Al
Hatay Künefe Peyniri (1 Kg)

Antakya Künefelik Peyniri

Tükendi !!

130.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti 9.90 TL'dir. 200.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo BEDAVA !!
Kargonuz En Geç 25 Ekim , Pazartesi Kargoya Teslim Edilecektir.

Künefe peyniri satışımız geçici olarak bekletilmiştir. 

Hatay'ın en çok bilinen tatlılarından künefe'nin sırrı sünmesi ile bilinen künefe peyniridir. Antakya dışında pek sık rastlayamacağınız peynir çeşidi olan künefelik peynir tadı ve aroması ile künefeye has özel tadını verir.  Künefe peyniri oldukça yumuşak bir yapıya sahip beyaz renkte olup çok kolay şekilde parçanalarak künefe içerisinde kullanımı oldukça basittir.

Künefe bilinenin aksine Antakya dışında daha rahat bulunabilir hale gelmiş fakat tadı ve aroması ile istenilen aroma tutturulamamaktadır. Çeşitli restoranlar ve kafelerde yemeğe alıştığımız künefe günümüzde evlerde yapılmaya başlanmıştır. Künefe'nin sırrı özel tereyağı ve Antakya'ya has künefe peynirinin kullanılmasıdır. Künefe peynirini Hatay dışında bulabilmemiz oldukça zor olduğundan memleketinden gerçek künefelik peyniri satın almanız en doğrusu olacaktır.

Hatay Künefe Peyniri Nasıl Gönderilir ?

Siparişini vermiş olduğunuz künefe peyniri günlük üretimimiz olup, kargolama sırasında bozulma ve zarar görememesi açısından vakumlama yöntemi ile kiloluk paketlerde havası alınmış şekilde gönderilmektedir. Sitemiz üzerinden siparişinizi girdiğiniz siparişiniz saat 12'den önce verilmişse aynı gün kargoya teslim edilmekte 12'den sonra verilen siparişler ise diğer iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Künefelik peynir miadli bir ürün olduğundan bozulma riskine karşın, perşembe 12'den sonra siparişinizi verdiğinizde pazartesi kargoya teslim edilmektedir.

Etiketler : künefe peyniri satış
Hatay Künefe Peyniri ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Yorum yazmak için TIKLAYINIZ.
ANIL Y.

Taze ve güzel ürün
Aynı gün kargo vakumlu paketleme güzel iş taze ürün 2. Alışverişim yine memnunum
- 22 Aralık 2018 , Cumartesi

Türkiye'nin her yerine antakya yöresel ürünlerimizi gönderiyoruz
yerli üretim
hatay web tasarım | Profesyonel E-Ticaret Çözümleri