600 TL Üzeri Kargo Bedava!!

Kargo Sevkiyat Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargolarımız güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal hava koşulları altında 48 saat içinde anlaşmalı kargolarımıza (hafta içi) teslim edilmektedir. Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24 - 72 saat içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.

Siparişleriniz sadece Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilir. Bu sayede kargoda siparişleriniz beklemez, ürünleriniz daha kısa sürede adresinize ulaşır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze, peynir ve tatlı ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek https://hataysepeti.com/'a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Taze meyve/sebze, peynir, reçel, kurabiye ve tatlılar iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için iade talebiniz tarafımıza ulaşınca, telefon ile bilgilendirme yapılır.
Türkiye'nin her yerine antakya yöresel ürünlerimizi gönderiyoruz
yerli üretim
hatay web tasarım | Profesyonel E-Ticaret Çözümleri