1.000 TL Üzeri Kargo Bedava!!

Kireçte Kabak Tatlısı

Hatay yöresi farklı kültürlerin yoğrulduğu içerisinde onlarca lezzete ev sahipliği yapan bir şehrimizdir. Hatay gastronomi zenginliği ile dünya şehirleri arasında yer edinmiştir. Bölgede künefe kadar adından söz ettiren kireçte kabak tatlısı oldukça ilgi gören sebze tatlılarından olmuştur. Normal tatlıların aksine kireç kaymağı içerinde bekletilerek dışı çıtır içi akışkan bir yapıya sahiptir.  Kabak tatlısı yapımı oldukça zahmetli ve yapımında kullanılan kabağın sadece Antakya bölgesine uyum sağlamış bir kabak türü olduğundan gerçek ve geleneksel kabak tatlısı lezzetine sahip olmak için web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Kireçte kıtır kabak tatlınız geleneksel yöntemlerle üretilip en kısa sürede kargoya teslim edilmektedir. Kargonuz elinize ulaşana kadar takibini yapmaktayız. Ürün ile ilgili bir sorun halinde 7 gün içerisinde tarafımıza bildirmeniz halinde iade koşulları çerçevesinde ürünü iade hakkınız bulunmaktadır.

İlgili Ürün

Hatay Kıtır Kabak Tatlısı Satın Al
Hatay Kıtır Kabak Tatlısı (1Kg - Vakumlu)

199.90 TL

800.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti 69.90 TL'dir. 1,000.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo BEDAVA !!
Kargonuz En Geç 22 Mayıs , Çarşamba Kargoya Teslim Edilecektir.
Türkiye'nin her yerine antakya yöresel ürünlerimizi gönderiyoruz
yerli üretim
hatay web tasarım | Profesyonel E-Ticaret Çözümleri