Geleneksel Hatay Yöresel Lezzetleri
DFN Garlı Defneli Zeytinyağlı Şampuan Satın Al
DFN Garlı Defneli Zeytinyağlı Şampuan (450ML)

22.90 TL

130.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti 9.90 TL'dir. 200.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo BEDAVA !!
Kargonuz En Geç 25 Ekim , Pazartesi Kargoya Teslim Edilecektir.

Hatay'ın sektöründe en eski firmalarından Habipoğlu kozmetik dünya'da üretilen ilk defne şampuanını üreten firmadır. DFN garlı şampuan defne ağacı meyvesinden üretilen defne yağı ve saf zeytinyağı kullanılarak uzun süren çalışmalar sonucunda üretilmiştir. Defne'nin aromatik yağı rahatlatıcı ve gözenekleri açan etkisi ile  saç diplerinin oksijen almasını sağlar. Saçlardaki yağ ve nem oranını dengeler. Defne ve zeytin yağlarının içerisindeki değerli vitaminler saçları besler, yıpranmış saçlar için idealdir. 

DFN garlı defne zeytinyağlı şampuan boyalı veya işlem görmüş saçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Defne şampuanımız sağlık bakanlığından alınan izin belgeleri ile üretilmektedir.

DFN Garlı Şampuanı Nasıl Kullanmalıyım?

Düzenli kullanımda saçlarınızın daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. Sık kullanımlarda 2 durulama yeterli olacağı gibi sık kullanım dışında 3 durulama yeterli olacaktır. Durulama öncesinde veya sonrasında destekleyici herhangi bir şampuan kullanımına gerek yoktur. Parmak uçları ile diplere masaj yapılarak saç diplerini daha iyi nüfus etmesi sağlanabilir. Durulama işleminde bol su ile arındırılmalıdır.

DFN Garlı Defneli Zeytinyağlı Şampuan ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Yorum yazmak için TIKLAYINIZ.
Türkiye'nin her yerine antakya yöresel ürünlerimizi gönderiyoruz
yerli üretim
hatay web tasarım | Profesyonel E-Ticaret Çözümleri