Geleneksel Hatay Yöresel Lezzetleri
Deflin Deluxe Defne Sabunu Satın Al
Deflin Deluxe Defne Sabunu (750Gr)

42.90 TL

130.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti 9.90 TL'dir. 200.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo BEDAVA !!
Kargonuz En Geç 25 Ekim , Pazartesi Kargoya Teslim Edilecektir.

Deflin markası ürettiği özel defne ürünleri ile Avrupa ve ortadoğu pazarında yer edinmiş bir firmadır. Firmanın deluxe olarak ürettiği 150Gr'lık defne sabunları 5'li paketi ile siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. Deflin deluxe defne sabunu geleneksel üretim yöntemleri ile üretilmekte ve Hatay'ın dağlarından yetişen defne ağacının meyvelerinden elde edilen defne yağı, bölge iklimine uyum sağlamış benzersiz bir kokuya sahiptir. 

Geçmişten günümüze güzellik için kullanılan defne yağı ve zeytinyağının mucizevi etkileri ile geçmişten gelen tecrübe ile üretilmektedir. Doğal Temizlik için doğal yağlar ile üretilmiş sabunları tercih etmeniz saç ve cilt bakımınz için oldukça önemlidir. Deflin deluxe sabun saçlarınızı diplerden uçlara besler, daha parlak ve canlı görünmesine katkı sağlar. 

Deflin Sabun Nasıl Kullanılır ?

Defne sabunu kullanımından önce şampuan ile durulamanıza gerek yoktur. Sadece sabun ile ıslak saça parmak uçlarınız ile masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Durulama işleminizi bol su ile yapıp saçın iyice arındırılması gerekmektedir.

deflin deluxe sabun

Deflin Deluxe Defne Sabunu ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Yorum yazmak için TIKLAYINIZ.
Türkiye'nin her yerine antakya yöresel ürünlerimizi gönderiyoruz
yerli üretim
hatay web tasarım | Profesyonel E-Ticaret Çözümleri