Geleneksel Hatay Yöresel Lezzetleri
Çakşır Otu Kökü Satın Al
Çakşır Otu Kökü (250 Gr)

Saf Öğütülmüş Çakşır Kökü

16.90 TL

130.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti 9.90 TL'dir. 200.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo BEDAVA !!
Kargonuz En Geç 25 Ekim , Pazartesi Kargoya Teslim Edilecektir.

Çakşır bitkisinin sert odunsu kökünün öğütülmesinden elde edilen çakşır otu kökü cinsel performans artışı sağladığı gibi sprem sayısında artış ve isteksizlik yaşayan bireylerde istek artışı sağlamaktadır. Günümüzde etkisi ile adından oldukça söz ettiren çakşır bitkisi çoğu takviye ürününde kullanılır hale gelmiştir. Cinsel sorunlar yaşayan bireylerin sorunlarının çözümünde etkili olan çakşır kökünü en doğal ve saf haliyle sadece Hatay'da bulabilirsiniz.

Çakşır Kökünün Faydaları Nelerdir ?

Çakşır bitkisi kökünün en çok bilinen faydası isteksizlik yaşayan bireylerde istek artışının dışında erkeklerde sprem sayısında artış ve hareketlilik sağladığıdır. Bilinenin dışında kas ağrılarına iyi geldiği, sinirlerimizi rahatlattığı, astım ve bronşite iyi geldiğide bilinmektedir.

Çakşır Otu Kökü Nasıl Kullanılmalıdır ?

Çakşır otu kökünü öğütülmüş olarak size gönderiyoruz, bir çorba kaşığı çakşır tozu ile bir kaşık balı her sabah karıştırıp aç karna tüketmeniz gerekmektedir. Çakşır otu kökünü 3 hafta düzenli kullandıktan sonra 1 hafta ara vermeniz gerekmektedir.

Çakşır Suyu Nasıl Yapılır ?

Çakşır suyu elde etmek için 1 Litre kaynamış su içerisine 1 çorba kaşığı çakşır tozu ilave edip demlemelisiniz. Çakşır suyunu elde ettikten sonra sabah aç karna, akşam yemekten sonra veya uyumadan önce birer bardak içerek tüketebilirsiniz. Normal tüketiminde olduğu gibi çakşır suyuda 3 hafta düzenli kullanımdan sonra 1 hafta ara verilerek kullanılmalıdır.

Etiketler : çakşır kökü macunuhatay çakşır köküçakşır kökü suyu
Çakşır Otu Kökü ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Yorum yazmak için TIKLAYINIZ.
Türkiye'nin her yerine antakya yöresel ürünlerimizi gönderiyoruz
yerli üretim
hatay web tasarım | Profesyonel E-Ticaret Çözümleri